Sprzątanie po przeprowadzce

Sprzątanie po przeprowadzce? Przeprowadzka już się skończyła, jednak Ty widzisz w pustym mieszkaniu tylko bałagan? Nic w tym dziwnego. Został kurz który zalegał w miejscach niedostępnych latami, smugi na kafelkach w kuchni, podłoga zadeptana przez firmę przeprowadzkową. Przeprowadzka to też czas na segregację rzeczy. Dlatego w lokalu mogą znaleźć się rzeczy które w ogóle nie są potrzebne. Niby nie ma nic, ale zostało bardzo dużo do posprzątania przed oddaniem mieszkania lub firmy nowym nabywcom lub zarządcy budynku.

Po co sprzątać samemu?

Nie chcesz tego robić na własną rękę, szanujesz swój czas, który możesz przeznaczyć na inne ważne czynności? Sprzątanie po przeprowadzce zostaw naszej firmie, która sprawnie posprząta lokal z niepotrzebnych rzeczy, umyje podłogi, odkurzy wykładzinę, umyje okna i przywróci lokal do stanu w jakim powinno się go zastać.

Sprzątanie po przeprowadzce Warszawa

Oczywiście oferujemy nasze usługi sprzątania po przeprowadzce oraz sprzątania domów i mieszkań przed przeprowadzką. Działamy na terenie Warszawy i okolic. Podsumowując Nasze doświadczenie to wiele lat sprzątania różnych obiektów po przeprowadzkach, oraz zwyczajnych zabrudzeń codziennych. Dzięki naszym usługom, będą Państwo mogli natychmiast wprowadzić się do wysprzątanego mieszkania.
W przeciwieństwie do konkurencji posiadamy nowoczesny i profesjonalny sprzęt, który usunie każda ilość kurzu. Korzystamy z profesjonalnych środków czystości. Przyjmujemy jednorazowe zlecenia i stale współpracujemy z osobami prywatnymi i firmami. Uzgadniamy Zakres czynności i dostosowujemy się do Państwa potrzeb.

Sprzątanie mieszkań i domów

Sprzątanie mieszkań i domów

Zadzwoń do nas i powiedz jaki zakres prac usługi sprzątania Cię interesuje, my dobierzemy odpowiednią ilość osób oraz sprzęt i materiały niezbędne do dokładnego sprzątnięcia twojego mieszkania lub domu. Możesz wykupić u nas abonament lub zamówić jednorazowo. 

Sprzątanie biur i firm

Sprzątanie biur i firm

Pracujemy 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu. Jeżeli interesuje Cię sprzątanie biura lub firmy po godzinie 18 Zadzwoń do nas dopasujemy się i sprzątniemy Twoje miejsce pracy gdy już wszyscy pracownicy wyjdą do domu. Możesz wykupić u nas abonament, lub zamówić nas jednorazowo.

Sprzątanie po remoncie

Sprzątanie po remoncie

Sprzątanie po remoncie to ciężka i brudna sprawa. Posiadamy sprzęt który jest stworzony do tego rodzaju sprzątania. Zadzwoń do nas. My zadamy Tobie parę pytań, dzięki temu będziemy wiedzieli w jakim zakresie mamy przygotować się na usługę sprzątania po remoncie.

Sprzątanie dla wspólnot mieszkaniowych

Serwis sprzątający dla wspólnot mieszkaniowych

Oferujemy sprzątanie dla wspólnot mieszkaniowych w których zapewniamy utrzymanie w czystości części wspólnych budynku, jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej informacji oraz sprawdzić cennik dla wspólnot mieszkaniowych skontaktuj się z nami

Sprzątanie po przeprowadzce

Sprzątanie po usłudze przeprowadzki

Ukończona przeprowadzka to początek nowego etapu w życiu, ale żeby całkowicie móc zacząć nowy etap należałoby jeszcze sprzątnąć po przeprowadzce. Wtedy dopiero można  zamknąć za sobą drzwi i oddać klucze.

Pranie dywanów i wykładzin

Pranie wykładzin, dywanów oraz tapicerki

Pranie dywanów, wykładzin oraz tapicerki to zadanie nie dla każdego. Prawidłowe czyszczenia wymaga odpowiedniej techniki oraz środków czystości. My mamy odpowiedni sprzęt oraz materiały dzięki którym możemy doprowadzić

NASZA OFERTA

Tanie sprzątanie na terenie Warszawy i okolic 24h. Sprzątamy w mieszkaniach, domach, biurach, firmach. Realizujemy również sprzątanie po remontach. Jesteśmy profesjonalną firmą sprzątającą mieszkania, domy, biura, firmy.

Dane kontaktowe

TELEFON: (+48) 662 599 784
e-mail: biuro@taniesprzatanie24h.pl
ul. Księżycowa 76
01-934 Warszawa (Bielany)

Formularz kontaktowy

Proszę wpisać imię.
Proszę wpisać treść wiadomości.

Znajdź nas