Sprzątanie mieszkań i domów

Sprzątanie mieszkań i domów to standardowa usługa świadczona przez naszą firmę. Podczas gdy to czytasz Twoje mieszkanie zapewne wymaga generalnego sprzątania! Może skończyłeś remont lub, właśnie się wyprowadzasz z wynajmowanego mieszkania? Lub potrzebujesz usunąć kilka uporczywych plam ?

Przede wszystkim sprzątamy profesjonalnymi środkami czystości. Z pewnością posiadamy najlepszy sprzęt i wykwalifikowaną ekipę sprzątająca. Zaufaj profesjonalistom i ciesz się porządkiem. Dlatego podejmujemy się nawet najbardziej zabrudzonych mieszkań i domów. Żadne z zadań nas nie przerasta, jesteśmy w stanie poradzić sobie nawet z najbardziej uciążliwą plamą. albo bardzo dużym bałaganem, jaki powstał w wyniku remontu. Jeśli zależy Ci na czasie zadbamy o to żeby sprzątanie przeprowadzone zostało tak szybko, jak to tylko możliwe!

Sprzątanie detergentami i sprzętem klienta

Twoje środki czystości? Rozliczasz się za każdą przepracowaną godzinę. Przede wszystkim zlecenie przydzielimy doświadczonemu pracownikowi, który doprowadzi Twój dom do stanu w jakim być powinien. Nasza profesjonalna ekipa zadba przede wszystkim o to, aby wszystkie Twoje dostępne środki czystości i narzędzia do sprzątania zostały odpowiednio spożytkowane.

O nas:

Aby sprzątanie mieszkań mogło odbywać się błyskawicznie i zgodnie z najwyższymi standardami, musimy wykorzystywać najlepszy sprzęt czyszczący. Dlatego dzięki naszym sprzętom radzimy sobie z dużymi powierzchniami. Bez wątpienia docieramy do najtrudniej dostępnych miejsc i likwidujemy uciążliwe zabrudzenia.

Oczywiście używamy profesjonalnych środków czystości, wykorzystujemy detergenty sprawdzone i bezpieczne dla ludzi i zwierząt.Jednakże jeśli zabrudzenie jest naprawdę ciężkie, jak nie myty od roku piekarnik. W którym zapieczony tłuszcz nie chce za nic zejść - mamy też cos mocniejszego. Wybieramy przede wszystkim preparaty cenionych na rynku producentów oraz chemie przemysłową. Wybór należy do Ciebie. Dzięki temu, każdy dom lśni po naszym wyjściu.

Nasz personel:

Szczycimy się uczciwością i doświadczeniem, nasz personel jest nie tylko doskonale przeszkolony i ubezpieczony, ale przede wszystkim uczciwy. W skład naszego zespołu wchodzą wyłącznie osoby o bardzo wysokiej kulturze osobistej, dlatego wszelkie usługi świadczymy przy zachowaniu najwyższych standardów.

Sprzątanie mieszkań i domów

 • 40 zł/h - 1 osoba bez środków chemicznych do sprzątania
 • Jednorazowe sprzątanie domów i mieszkań na telefon
 • Sprzątanie lokalu po przeprowadzce lub przed przeprowadzką no nowego lokalu.
 • A może potrzebujesz nieco bardziej pracochłonnej usługi? Na przykład musisz opróżnić piwnice lub strych
 • Mycie okien, czyszczenie żaluzji, wieszanie firan i zasłon
 • Pranie i prasowanie ubrań, firanek, zasłon
 • Godne uwagi jest również to że świadczymy usługę opieki nad domem pod nieobecność domowników (podlewanie kwiatów, wychodzenie, sprzątanie zwierzętom, wychodzenie ze zwierzętami i sprzątanie odchodów (ceny ustalane indywidualnie)
 • Obsługa wspólnot mieszkaniowych sprzątanie korytarzy, oraz klatek schodowych
 • Sprzątanie domów, oraz sprzątanie wokół domu
 • Cena sprzątania domów i mieszkań nie zawiera środków czystości - korzystamy ze środków klientów lub przywozimy własne za dopłatą.
 • Abonament na sprzątanie mieszkań i domów  rabat -  10%
 • Czyszczenie detergentami i sprzętem klienta już od 40 zł za godz/1 os.
 • Sprzątanie naszymi profesjonalnymi detergentami i sprzętem klienta już od 60 zł za godz/1 os.
 • Sprzątanie naszymi detergentami i naszym profesjonalnym sprzętem już od 75 zł za godz/1 os.
 • Przyjeżdżamy na minimum 4 godziny.

Nasz serwis

Tanie sprzątanie na terenie Warszawy i okolic 24h.

Sprzątamy w mieszkaniach, domach, biurach, firmach, realizujemy również sprzątanie po remontach.

Jesteśmy profesjonalną firmą sprzątającą mieszkania, domy, biura, firmy.

Dane kontaktowe

TELEFON: (+48) 662 599 784

e-mail: biuro@taniesprzatanie24h.pl

ul. Księżycowa 76, Warszawa

01-934 Warszawa Bielany

Formularz kontaktowy

Znajdź nas

Sprzątanie mieszkań i domów

Sprzątanie mieszkań i domów

Zadzwoń do nas i powiedz jaki zakres prac usługi sprzątania Cię interesuje, my dobierzemy odpowiednią ilość osób oraz sprzęt i materiały niezbędne do dokładnego sprzątnięcia twojego mieszkania lub domu. Możesz wykupić u nas abonament lub zamówić jednorazowo. 

Sprzątanie biur i firm

Sprzątanie biur i firm

Pracujemy 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu. Jeżeli interesuje Cię sprzątanie biura lub firmy po godzinie 18 Zadzwoń do nas dopasujemy się i sprzątniemy Twoje miejsce pracy gdy już wszyscy pracownicy wyjdą do domu. Możesz wykupić u nas abonament, lub zamówić nas jednorazowo.

Sprzątanie po remoncie

Sprzątanie po remoncie

Sprzątanie po remoncie to ciężka i brudna sprawa. Posiadamy sprzęt który jest stworzony do tego rodzaju sprzątania. Zadzwoń do nas. My zadamy Tobie parę pytań, dzięki temu będziemy wiedzieli w jakim zakresie mamy przygotować się na usługę sprzątania po remoncie.

Sprzątanie dla wspólnot mieszkaniowych

Serwis sprzątający dla wspólnot mieszkaniowych

Oferujemy sprzątanie dla wspólnot mieszkaniowych w których zapewniamy utrzymanie w czystości części wspólnych budynku, jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej informacji oraz sprawdzić cennik dla wspólnot mieszkaniowych skontaktuj się z nami

Sprzątanie po przeprowadzce

Sprzątanie po usłudze przeprowadzki

Ukończona przeprowadzka to początek nowego etapu w życiu, ale żeby całkowicie móc zacząć nowy etap należałoby jeszcze sprzątnąć po przeprowadzce. Wtedy dopiero można  zamknąć za sobą drzwi i oddać klucze.

Pranie dywanów i wykładzin

Pranie wykładzin, dywanów oraz tapicerki

Pranie dywanów, wykładzin oraz tapicerki to zadanie nie dla każdego. Prawidłowe czyszczenia wymaga odpowiedniej techniki oraz środków czystości. My mamy odpowiedni sprzęt oraz materiały dzięki którym możemy doprowadzić

NASZA OFERTA

Tanie sprzątanie na terenie Warszawy i okolic 24h. Sprzątamy w mieszkaniach, domach, biurach, firmach. Realizujemy również sprzątanie po remontach. Jesteśmy profesjonalną firmą sprzątającą mieszkania, domy, biura, firmy.

Dane kontaktowe

TELEFON: (+48) 662 599 784
e-mail: biuro@taniesprzatanie24h.pl
ul. Księżycowa 76
01-934 Warszawa (Bielany)

Formularz kontaktowy

Proszę wpisać imię.
Proszę wpisać treść wiadomości.

Znajdź nas