Sprzątanie dla wspólnot mieszkaniowych

Sprzątanie dla wspólnot mieszkaniowych to nasza specjalność.

Sprzątanie w blokach

Jesteśmy profesjonalną firmą sprzątającą, która ma odpowiednio duży i zorganizowany personel oraz niezbędny, sprzęt, oraz środki czyszczące.

Nasi pracownicy sprzątają szybko i dokładnie. Z uwagi na bezpieczeństwo mieszkańców, oraz ich wygodę prace wykonujemy w czasie kiedy większość z nich jest w pracy.

Prace porządkowe mogą drażnić mieszkańców utrudniając im korzystanie z wind, schodów, czy chodzenie po korytarzu. Wiemy że nasza praca nie przynosi zamierzonych efektów kiedy wykonywana jest w niedopasowanych godzinach. Efektem takich prac jest niebezpieczne chodzenie po mokrej posadzce i schodach co grozi poślizgnięciem, oraz niedokładna praca gdzie brud, kurz, błoto pośniegowe roznosi ślady po korytarzach i klatkach schodowych, czy windach. Wiemy również że niektórych mieszkańców w szczególności dzieci może drażnić i powodować uczulenia intensywny zapach detergentów.

Sprzątanie klatki schodowej

Klatka schodowa to newralgiczny punkt każdego budynku, szczególnie parter który jest wizytówką każdego bloku a który jest najbardziej eksploatowany. Kurz, brud, pyłki, rośliny to mało estetyczny widok który dodatkowo wpływa niekorzystnie na zdrowie psychiczne, jak i fizyczne mieszkańców.

Sprzątanie poręczy, klamek okien i drzwi

Ważnym aspektem wpływającym na zdrowie jest sprzątanie poręczy, panelu widny oraz klamek drzwi i okiem, to właśnie te miejsca są najczęściej bezpośrednio dotykane przez wielu użytkowników. Według badań populacja bakterii znajdująca się w tych miejscach jest o 40% większa niż znajduje się na deskach sedesowych. Dlatego też używamy środków antybakteryjnych, dzięki czemu zarazki nie przenoszą się tak łatwo.

Sprzątanie parapetów

Ważnym elementem sprzątania w budynku szczególnie estetycznym jest sprzątanie parapetów zarówno tych wewnętrznych jak i zewnętrznych. Dbanie o parapety wydłuży ich żywotność, szczególnie tych zewnętrznych, które są narażone na warunki zewnętrzne deszcz, śnieg, smog, ptasie odchody i inne są też źródłem bakterii, dlatego tak ważne jest czyszczenie parapetów

Kwiaty na klatkach schodowych

Kwiaty na klatkach to element estetyczny, swojego rodzaju ozdoba. Niektóre spółdzielnie są przeciwko takim rozwiązaniom, a firmy sprzątające powołując się na zapisy nie czują obowiązku podlewania kwiatków na klatkach schodowych, czy parapetach. Jeżeli Twoja spółdzielnia nie ma z tym problemu, my też nie mamy problemu i z chęcią podlejemy kwiaty które dają mieszkańcom tyle radości.

Mycie okien i szyb w blokach

Mycie okien elewacyjnych, szyb na klatkach schodowych, szyb drzwi korytarza a zwłaszcza szyb w drzwiach wejściowych to wizytówka bloku. Powierzchnie szklane budynków, a szczególnie ram okien powinny być czyszczone systematycznie, dzięki temu można uniknąć trudnych do wyczyszczenia zabrudzeń. Czyste szyby sprawiają wrażenie zadbanych. Niewyczyszczone powierzchnie szklane budynku łatwo rzucają się w oczy i dają wrażenie zaniedbanego bloku.

Ulotki na klatkach

Administracje często informują w blokach, że należy mieć zgodę na roznoszenie ulotek w budynkach, jednak często jest to martwy przepis i firmy zajmujące się roznoszeniem ulotek nie zwracają uwagi na tego rodzaju praktyki i robią swoje.

Wiemy że ulotki na klatkach są równie nieestetyczne jak brudna podłoga czy smugi na szybach, które potrafią zirytować niejednego mieszkańca. dlatego w swojej ofercie kompleksowo oferujemy sprzątanie ulotek.

Nasz serwis

Tanie sprzątanie na terenie Warszawy i okolic 24h.

Sprzątamy w mieszkaniach, domach, biurach, firmach. Realizujemy również sprzątanie po remontach.

Jesteśmy profesjonalną firmą sprzątającą mieszkania, domy, biura, firmy.

Dane kontaktowe

Dane adresowe:

ul. Księżycowa 76, Warszawa

01-934 Warszawa Bielany

Ponad to współpracujemy z wieloma różnymi firmami. Na przykład potrzebujesz wykwalifikowanego elektryka do zrobienia przeglądu instalacji elektrycznej w bloku, lub mieszkaniu. Zapoznaj się z naszym zaprzyjaźnionym Elektryk Warszawa
Sprzątanie mieszkań i domów

Sprzątanie mieszkań i domów

Zadzwoń do nas i powiedz jaki zakres prac usługi sprzątania Cię interesuje, my dobierzemy odpowiednią ilość osób oraz sprzęt i materiały niezbędne do dokładnego sprzątnięcia twojego mieszkania lub domu. Możesz wykupić u nas abonament lub zamówić jednorazowo. 

Sprzątanie biur i firm

Sprzątanie biur i firm

Pracujemy 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu. Jeżeli interesuje Cię sprzątanie biura lub firmy po godzinie 18 Zadzwoń do nas dopasujemy się i sprzątniemy Twoje miejsce pracy gdy już wszyscy pracownicy wyjdą do domu. Możesz wykupić u nas abonament, lub zamówić nas jednorazowo.

Sprzątanie po remoncie

Sprzątanie po remoncie

Sprzątanie po remoncie to ciężka i brudna sprawa. Posiadamy sprzęt który jest stworzony do tego rodzaju sprzątania. Zadzwoń do nas. My zadamy Tobie parę pytań, dzięki temu będziemy wiedzieli w jakim zakresie mamy przygotować się na usługę sprzątania po remoncie.

Sprzątanie dla wspólnot mieszkaniowych

Serwis sprzątający dla wspólnot mieszkaniowych

Oferujemy sprzątanie dla wspólnot mieszkaniowych w których zapewniamy utrzymanie w czystości części wspólnych budynku, jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej informacji oraz sprawdzić cennik dla wspólnot mieszkaniowych skontaktuj się z nami

Sprzątanie po przeprowadzce

Sprzątanie po usłudze przeprowadzki

Ukończona przeprowadzka to początek nowego etapu w życiu, ale żeby całkowicie móc zacząć nowy etap należałoby jeszcze sprzątnąć po przeprowadzce. Wtedy dopiero można  zamknąć za sobą drzwi i oddać klucze.

Pranie dywanów i wykładzin

Pranie wykładzin, dywanów oraz tapicerki

Pranie dywanów, wykładzin oraz tapicerki to zadanie nie dla każdego. Prawidłowe czyszczenia wymaga odpowiedniej techniki oraz środków czystości. My mamy odpowiedni sprzęt oraz materiały dzięki którym możemy doprowadzić

NASZA OFERTA

Tanie sprzątanie na terenie Warszawy i okolic 24h. Sprzątamy w mieszkaniach, domach, biurach, firmach. Realizujemy również sprzątanie po remontach. Jesteśmy profesjonalną firmą sprzątającą mieszkania, domy, biura, firmy.

Dane kontaktowe

TELEFON: (+48) 662 599 784
e-mail: biuro@taniesprzatanie24h.pl
ul. Księżycowa 76
01-934 Warszawa (Bielany)

Formularz kontaktowy

Proszę wpisać imię.
Proszę wpisać treść wiadomości.

Znajdź nas