Sprzątanie biur i firm tylko 40 zł za godz/1 os.

 • 40 zł/h - 1 osoba bez środków chemicznych i materiałów higienicznych do sprzątania
 • Abonament na sprzątanie biur i firm
 • Sprzątanie jednorazowe
 • Mycie okien
 • Pranie wykładzin
 • Pranie mebli tapicerowanych (ceny ustalane indywidualnie)
 • Mycie podłóg
 • Sprzątanie terenu wokół firmy
 • Odśnieżanie
 • Przyjeżdżamy na minimum 3 godziny.
 • Obsługujemy małe, średnie oraz duże firmy.
 • Wystawiamy faktury VAT
 • Do podanych cen należy doliczyć podatek VAT.

Sprzątanie biur i firm Warszawa

Ponieważ sprzątanie biur i firm to nasza specjalność. Nasze sprzątanie sprawi, że już nigdy nie będziesz chciał wynająć innej firmy. Z pewnością trzeba pamiętać, że czyste i zadbane miejsce pracy wpływa na zwiększenia wydajności oraz komfort pracy Twojego pracownika ! Ponieważ dobrze wiesz jak ważne jest móc przyjmować swoich klientów bez obaw, nie zastanawiając się nad tym, czy biuro jest posprzątane. Nasza firma zadba o to, by w Twojej firmie było nieskazitelnie czysto.

Sprzątanie biur i firm - trochę o nasz

Dlatego sprzątają u nas wyłącznie osoby przeszkolone, z długoletnim doświadczeniem, które wiedzą jak profesjonalnie sprzątać takie obiekty jak biura, czy firmy. W związku z tym personel naszej firmy jest cichy, kulturalny, wykwalifikowany i dyskretny. Oczywiście nasi pracownicy z dbałością o szczegóły, uśmiechem na twarzy i wysoką kulturą osobistą wysprzątają Ci biuro "na błysk"! . Pracujemy tak, aby nie przeszkadzać innym w wypełnianiu swoich obowiązków. W przeciwieństwie do niektórych firm świadczone przez nas usługi sprzątania biur są wykonywane zgodzie z najwyższymi standardami przy użyciu wysokiej jakości detergentów czyszczących. Dlatego dysponujemy profesjonalnym sprzętem, oraz środkami czystości do każdej powierzchni. Jesteśmy firmą godną polecenia, dbamy przede wszystkim o zadowolenie naszego Klienta. Ponieważ troszczymy się o bezpieczeństwo Twojego mienia i posiadamy ubezpieczenie, które pokrywa ewentualne szkody wyrządzone podczas sprzątania. Zamów nasze usługi i przekonaj się sam!

Współpracujemy także z innymi branżami, a naszych partnerów polecamy z czystym sumieniem. Kiedy przyjdzie czas żeby zmienić siedzibę biura nie zapomnij sprawdzić Przeprowadzki Warszawa.

Sprzątanie mieszkań i domów

Sprzątanie mieszkań i domów

Zadzwoń do nas i powiedz jaki zakres prac usługi sprzątania Cię interesuje, my dobierzemy odpowiednią ilość osób oraz sprzęt i materiały niezbędne do dokładnego sprzątnięcia twojego mieszkania lub domu. Możesz wykupić u nas abonament lub zamówić jednorazowo. 

Sprzątanie biur i firm

Sprzątanie biur i firm

Pracujemy 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu. Jeżeli interesuje Cię sprzątanie biura lub firmy po godzinie 18 Zadzwoń do nas dopasujemy się i sprzątniemy Twoje miejsce pracy gdy już wszyscy pracownicy wyjdą do domu. Możesz wykupić u nas abonament, lub zamówić nas jednorazowo.

Sprzątanie po remoncie

Sprzątanie po remoncie

Sprzątanie po remoncie to ciężka i brudna sprawa. Posiadamy sprzęt który jest stworzony do tego rodzaju sprzątania. Zadzwoń do nas. My zadamy Tobie parę pytań, dzięki temu będziemy wiedzieli w jakim zakresie mamy przygotować się na usługę sprzątania po remoncie.

Sprzątanie dla wspólnot mieszkaniowych

Serwis sprzątający dla wspólnot mieszkaniowych

Oferujemy sprzątanie dla wspólnot mieszkaniowych w których zapewniamy utrzymanie w czystości części wspólnych budynku, jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej informacji oraz sprawdzić cennik dla wspólnot mieszkaniowych skontaktuj się z nami

Sprzątanie po przeprowadzce

Sprzątanie po usłudze przeprowadzki

Ukończona przeprowadzka to początek nowego etapu w życiu, ale żeby całkowicie móc zacząć nowy etap należałoby jeszcze sprzątnąć po przeprowadzce. Wtedy dopiero można  zamknąć za sobą drzwi i oddać klucze.

Pranie dywanów i wykładzin

Pranie wykładzin, dywanów oraz tapicerki

Pranie dywanów, wykładzin oraz tapicerki to zadanie nie dla każdego. Prawidłowe czyszczenia wymaga odpowiedniej techniki oraz środków czystości. My mamy odpowiedni sprzęt oraz materiały dzięki którym możemy doprowadzić

NASZA OFERTA

Tanie sprzątanie na terenie Warszawy i okolic 24h. Sprzątamy w mieszkaniach, domach, biurach, firmach. Realizujemy również sprzątanie po remontach. Jesteśmy profesjonalną firmą sprzątającą mieszkania, domy, biura, firmy.

Dane kontaktowe

TELEFON: (+48) 662 599 784
e-mail: biuro@taniesprzatanie24h.pl
ul. Księżycowa 76
01-934 Warszawa (Bielany)

Formularz kontaktowy

Proszę wpisać imię.
Proszę wpisać treść wiadomości.

Znajdź nas