Pranie mebli tapicerowanych

 • Nasza firma oferuje profesjonalne pranie dywanów, wykładzin, oraz mebli tapicerowanych.
 • Posiadamy doświadczonych pracowników, profesjonalny sprzęt, produkty higieniczne, środki czyszczące, oraz niezbędne umiejętności.
 • W przypadku prania ceny ustalamy indywidualnie do zapotrzebowania klienta. Przy stałej współpracy oferujemy zniżki.
 • Interesuje Cię pranie z naszą firmą? Zadzwoń do nas i dowiedz się o szczegóły oraz najbliższe terminy.
 • Pranie tapicerki meblowej spowoduje usunięcie roztocza, bakterii, alergenów, oraz poprawi estetyczny wygląd mebli.

PRANIE TAPICERKI MEBLOWEJ

 • Kanapy, wersalki, sofy, amerykanki, szezlongi, krzesła, fotele, fotele biurowe, pufy, krzesła

PRANIE WÓZKÓW DZIECIĘCYCH

Pranie mebli tapicerowanych? Do takiego typu usług wykorzystujemy nasze doświadczenie i najlepsze środki czyszczące. Oczywiście trzeba posiadać jeszcze odpowiednie maszyny piorące. Ponieważ stosujemy urządzenia profesjonalnych firm usuwanie zabrudzeń jest bardziej efektywne. Przede wszystkim wybieramy najskuteczniejsze preparaty i stosujemy je w naszej pracy. Bez wątpienia preparaty te są bezpieczne dla otoczenia i nie powodują skutków ubocznych takich jak uczulenia. Ze względu na to że posiadamy różne środki. Możemy czyścić materiały syntetyczne i naturalne.

 

Oczywiście realizujemy profesjonalne pranie tapicerki na kanapach, narożnikach i fotelach. Naturalnie wypierzemy Ci również dywan i wykładzinę, nasze doświadczenie w branży daje nam możliwość wykorzystania różnych technik czyszczenia. Przede wszystkim wykwalifikowany zespół pozwala na wykonanie każdej usługi w sposób zgodny z nowoczesnymi standardami.

 

TROCHĘ O NAS:

Naturalnie współpracujemy z wieloma zadowolonymi klientami indywidualnymi jak i firmami. Wychodzimy wyzwaniom na przeciw, stawianym czoła warszawskiemu rynkowi i dostosowujemy nasze usługi do indywidualnych potrzeb. Ponieważ pranie tapicerki meblowej i dywanów wykonujemy sprawdzoną i skuteczną metodą, zleceniodawcy zawsze są zadowoleni.

PRANIE MEBLI TAPICEROWANYCH

 • Nasza firma oferuje profesjonalne pranie dywanów, wykładzin, oraz mebli tapicerowanych.
 • Posiadamy doświadczonych pracowników, profesjonalny sprzęt, produkty higieniczne, środki czyszczące, oraz niezbędne umiejętności.
 • W przypadku prania ustalamy indywidualnie ceny, zgodnie z zapotrzebowania klienta. Przy stałej współpracy oferujemy zniżki.
 • Interesuje Cię pranie z naszą firmą? Zadzwoń do nas i dowiedz się o szczegóły oraz najbliższe terminy.
 • Pranie tapicerki meblowej spowoduje usunięcie roztocza, bakterii, alergenów, oraz poprawi estetyczny wygląd mebli.

Ciekawostka:

 

Historia tapicerowania zaczyna się od powstawania pierwszych starożytnych cywilizacji takich jak na przykład sumeryjskiej. Do naszych czasów meble sumeryjskie się nie zachowały. Prosta konstrukcja wykonana z drewna, obita z wierzchu materiałem. Nogi foteli były zakończone płozami lub kostkami. Umożliwiało to postawienie mebla na piasku.   Krzesła miały nogi w kształcie zwierzęcych łap na przykład lwa. Dla ukrycia kiepskiej jakości materiału i pokrywano je materiałem lub skórami. Reasumując pierwszym zaobserwowanym fotelem z elementem tapicerki był tron Tutenchamona, miał poduszkę na siedzisku. Od tego momentu można było podzielić krzesła na dwie grupy, twarde, te były wyplatane oraz miękkie, posiadające poduszkę na siedzisku. Tkaniny, którymi pokrywano meble często przedstawiały sceny rytualne.

Sprzątanie mieszkań i domów

Sprzątanie mieszkań i domów

Zadzwoń do nas i powiedz jaki zakres prac usługi sprzątania Cię interesuje, my dobierzemy odpowiednią ilość osób oraz sprzęt i materiały niezbędne do dokładnego sprzątnięcia twojego mieszkania lub domu. Możesz wykupić u nas abonament lub zamówić jednorazowo. 

Sprzątanie biur i firm

Sprzątanie biur i firm

Pracujemy 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu. Jeżeli interesuje Cię sprzątanie biura lub firmy po godzinie 18 Zadzwoń do nas dopasujemy się i sprzątniemy Twoje miejsce pracy gdy już wszyscy pracownicy wyjdą do domu. Możesz wykupić u nas abonament, lub zamówić nas jednorazowo.

Sprzątanie po remoncie

Sprzątanie po remoncie

Sprzątanie po remoncie to ciężka i brudna sprawa. Posiadamy sprzęt który jest stworzony do tego rodzaju sprzątania. Zadzwoń do nas. My zadamy Tobie parę pytań, dzięki temu będziemy wiedzieli w jakim zakresie mamy przygotować się na usługę sprzątania po remoncie.

Sprzątanie dla wspólnot mieszkaniowych

Serwis sprzątający dla wspólnot mieszkaniowych

Oferujemy sprzątanie dla wspólnot mieszkaniowych w których zapewniamy utrzymanie w czystości części wspólnych budynku, jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej informacji oraz sprawdzić cennik dla wspólnot mieszkaniowych skontaktuj się z nami

Sprzątanie po przeprowadzce

Sprzątanie po usłudze przeprowadzki

Ukończona przeprowadzka to początek nowego etapu w życiu, ale żeby całkowicie móc zacząć nowy etap należałoby jeszcze sprzątnąć po przeprowadzce. Wtedy dopiero można  zamknąć za sobą drzwi i oddać klucze.

Pranie dywanów i wykładzin

Pranie wykładzin, dywanów oraz tapicerki

Pranie dywanów, wykładzin oraz tapicerki to zadanie nie dla każdego. Prawidłowe czyszczenia wymaga odpowiedniej techniki oraz środków czystości. My mamy odpowiedni sprzęt oraz materiały dzięki którym możemy doprowadzić

NASZA OFERTA

Tanie sprzątanie na terenie Warszawy i okolic 24h. Sprzątamy w mieszkaniach, domach, biurach, firmach. Realizujemy również sprzątanie po remontach. Jesteśmy profesjonalną firmą sprzątającą mieszkania, domy, biura, firmy.

Dane kontaktowe

TELEFON: (+48) 662 599 784
e-mail: biuro@taniesprzatanie24h.pl
ul. Księżycowa 76
01-934 Warszawa (Bielany)

Formularz kontaktowy

Proszę wpisać imię.
Proszę wpisać treść wiadomości.

Znajdź nas