SPRZĄTANIE PO REMONCIE

Nasza firma oferuje usługi sprzątania po wykonanym remoncie. Doprowadzenie lokalu do stanu użytkowania to nie lada wyzwanie. Nasza firma wykona dla ciebie:

  • Zamiecenie, odkurzanie, umycie podłogi
  • Wyczyszczenie listw przypodłogowych
  • Mycie zapylonych i zakurzonych okien, oraz framug
  • Wyczyszczenie drzwi, oraz ościeżnic
  • Mycie glazury
  • Mycie mebli
  • Wyczyszczenie fug
  • Usuwamy plamy po farbach i zaprawach.
  • Pranie wykładzin oraz dywanów

Oferujemy usługi 24/h 7 dni w tygodniu. Posiadamy ubezpieczenie OC działalności, dzięki temu nasi klienci maja gwarancję bezpieczeństwa

Sprzątanie po remoncie ?

Ponieważ każdy remont domu, mieszkania czy biura to duże koszty, ogromna ilość czasu spędzonego na remoncie i stres. Całe szczęście że każdy remont kiedyś w końcu się kończy. Wtedy wystarczy posprzątać po remoncie i można wracać do normalnego życia. Jeśli robiłeś kiedyś remont to wiesz że zdarza się że, po zakończeniu nasze pokoje są brudne, pełne gruzu i pyły. Jednakże patrzycie w wtedy na to z żoną i stwierdzacie że sami nie poradzicie sobie z tym bałaganem. W takiej sytuacji warto sięgnąć po profesjonalną firmę sprzątającą i zamówić sprzątanie po remoncie.

Sprzątanie po remoncie w Warszawie i okolicach!

Naturalnie remont wiąże się z bałaganem. Z pewnością wydaje się że wszystko jest w gipsowym pyle, wszędzie są walające się wióry i resztek foli oraz taśmy poprzyklejanej w różnych miejscach. Przede wszystkim ciężko to usunąć za pomocą tradycyjnych metod sprzątania. Z pewnością takie zabrudzenia stanowią duży problem dla zwykłych środków sprzątających. W takich sytuacjach najlepszym rozwiązaniem jest kontakt z naszą firmą, która naturalnie zajmuje się również sprzątaniem biur i firm . Jednak dzięki zastosowaniu specjalistycznych środków czyszczących, skutecznie i sprawnie przeprowadzimy sprzątanie po remoncie w każdym budynku i pomieszczeniu znajdującym się na terenie Warszawy i okolic.

Jeśli remont masz już za sobą to pewnie czas przewieść rzeczy lub się przeprowadzić. Mamy zaprzyjaźnioną firmę, która profesjonalnie wykona Państwu Przeprowadzkę na terenie Warszawy i okolic.

Sprzątanie mieszkań i domów

Sprzątanie mieszkań i domów

Zadzwoń do nas i powiedz jaki zakres prac usługi sprzątania Cię interesuje, my dobierzemy odpowiednią ilość osób oraz sprzęt i materiały niezbędne do dokładnego sprzątnięcia twojego mieszkania lub domu. Możesz wykupić u nas abonament lub zamówić jednorazowo. 

Sprzątanie biur i firm

Sprzątanie biur i firm

Pracujemy 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu. Jeżeli interesuje Cię sprzątanie biura lub firmy po godzinie 18 Zadzwoń do nas dopasujemy się i sprzątniemy Twoje miejsce pracy gdy już wszyscy pracownicy wyjdą do domu. Możesz wykupić u nas abonament, lub zamówić nas jednorazowo.

Sprzątanie po remoncie

Sprzątanie po remoncie

Sprzątanie po remoncie to ciężka i brudna sprawa. Posiadamy sprzęt który jest stworzony do tego rodzaju sprzątania. Zadzwoń do nas. My zadamy Tobie parę pytań, dzięki temu będziemy wiedzieli w jakim zakresie mamy przygotować się na usługę sprzątania po remoncie.

Sprzątanie dla wspólnot mieszkaniowych

Serwis sprzątający dla wspólnot mieszkaniowych

Oferujemy sprzątanie dla wspólnot mieszkaniowych w których zapewniamy utrzymanie w czystości części wspólnych budynku, jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej informacji oraz sprawdzić cennik dla wspólnot mieszkaniowych skontaktuj się z nami

Sprzątanie po przeprowadzce

Sprzątanie po usłudze przeprowadzki

Ukończona przeprowadzka to początek nowego etapu w życiu, ale żeby całkowicie móc zacząć nowy etap należałoby jeszcze sprzątnąć po przeprowadzce. Wtedy dopiero można  zamknąć za sobą drzwi i oddać klucze.

Pranie dywanów i wykładzin

Pranie wykładzin, dywanów oraz tapicerki

Pranie dywanów, wykładzin oraz tapicerki to zadanie nie dla każdego. Prawidłowe czyszczenia wymaga odpowiedniej techniki oraz środków czystości. My mamy odpowiedni sprzęt oraz materiały dzięki którym możemy doprowadzić

NASZA OFERTA

Tanie sprzątanie na terenie Warszawy i okolic 24h. Sprzątamy w mieszkaniach, domach, biurach, firmach. Realizujemy również sprzątanie po remontach. Jesteśmy profesjonalną firmą sprzątającą mieszkania, domy, biura, firmy.

Dane kontaktowe

TELEFON: (+48) 662 599 784
e-mail: biuro@taniesprzatanie24h.pl
ul. Księżycowa 76
01-934 Warszawa (Bielany)

Formularz kontaktowy

Proszę wpisać imię.
Proszę wpisać treść wiadomości.

Znajdź nas