Pranie kanapy

Pranie kanapy to czynność w której mamy wieloletnie doświadczenie. Do prania kanap wykorzystujemy przede wszystkim swoje doświadczenie oraz profesjonalne środki czyszczące i maszyny piorące. Stosujemy tylko urządzenia profesjonalnych firm, ponieważ dzięki nim sprzątanie jest bardziej efektywne. Przetestowaliśmy wiele najróżniejszych preparatów przeznaczonych do prania tapicerki i wybraliśmy najskuteczniejsze. Dzięki temu efekt prania jest o wiele lepszy, więc stosujemy je w codziennej pracy. Naturalnie preparaty, których używamy są bezpieczne dla otoczenia i nie powodują skutków ubocznych, takich jak chociażby uczulenia. Posiadamy środki przeznaczone do czyszczenia materiałów syntetycznych i naturalnych, oraz usuwania różnego rodzaju plam.

Pranie kanapy w naszej firmie wykonuje wysoko wyspecjalizowany personel, wyposażony w profesjonalny sprzęt. Wiedzy popartej latami praktyki prania tapicerki meblowej nie zastąpi nic. Uzyskujemy doskonałe rezultaty na wszystkich czyszczonych meblach i wykładzinach. Nasi czyściciele, posiadają wieloletnie doświadczenie, pozwala im to na skuteczne i szybkie przeprowadzenie usługi prania kanapy. Używamy wyłącznie specjalistycznych środków czyszczących i maszyn z górnej półki. Pozwala to doskonale spełniać wszystkie zasady i przepisy sanitarne prania tapicerki w mieszkaniach i biurach, a także placówkach oświatowych.

Pranie kanap Warszawa

Wykonujemy pranie tapicerki na kanapach, narożnikach, wykładzinach i dywanach i na terenie całej Warszawy i okolic. Kilkuletnie doświadczenie pozwala nam na zastosowanie różnych technik czyszczenia kanap, narożników i foteli. Wykwalifikowani pracownicy wykonają każdą usługę w sposób zgodny z zachowaniem najwyższych standardów. Należy pamiętać, aby tapicerkę regularnie odkurzać w celu przedłużenia życia czyszczonych mebli . Specjalne składniki w składzie środków piorących nie niszczą struktury materiałów, za to bezwzględnie działają na brud, całkowicie eliminując go.

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego że Wasze meble wymagają profesjonalnej opieki. Niewątpliwie bardzo ważnym czynnikiem jest prawidłowe i profesjonalne czyszczenie takich tapicerek, jak na państwa kanapie. Dzięki bogatemu doświadczeniu przy kompleksowym praniu tapicerki, nasi pracownicy potrafią zidentyfikować rodzaj materiału i dobrać odpowiedni rodzaj detergentu do czyszczenia. Ponadto, nasze czyszczenie pomaga odnowić nawet niewidoczne miejsca, na które często nie zwracamy uwagi. Usługi, które oferujemy kierujemy do szerokiego grona Klientów; biur, mieszkań, domów, firm, hoteli. Potrzebujesz wysokiej jakości usług ? Dzwoń do nas! Nasze usługi zyskują na popularności, ponieważ cena nie jest wysoka, a samodzielne pranie to po prostu czasochłonny koszmar. Ponad to możesz doprowadzić do nieodwracalnego zniszczenia  tapicerki lub wykładziny.

Pranie kanapy – jak to robimy?

Pranie kanapy wykonujemy z zachowaniem odpowiedniej kolejności tak by uzyskać odpowiedni efekt. Na początku odkurzamy i czyścimy na sucho. Potem na materiał nanosimy preparat, który wcieramy w kanapę, a następnie jest on odsysany z czyszczonej powierzchni. Jeśli trzeba, na tym etapie przeprowadzamy odplamianie. Nakładamy odplamiacz odpowiednio dobrany do rodzaju tapicerki.

Współpracujemy z wieloma klientami indywidualnymi, licznymi placówkami oraz firmami. Jesteśmy bardzo elastyczni i dostosowujemy nasze usługi do indywidualnych potrzeb klientów. Pranie tapicerki meblowej na kanapach wykonujemy sprawdzoną i skuteczną metodą ekstrakcyjną.

Gdybyś potrzebował na przykład usługi skręcenia mebli, ze szczerym sumieniem możemy polecić zaprzyjaźnioną firmę. W pełni profesjonalnie i szybko skręci Twoje meble. Sprawdź Skręcanie mebli ikea.